Te koop - Appartementen
Gezellig 3-slaapkamerappartement met balkon in een schilderachtig dorpje op 15 km van het Trasimenomeer

Dit charmante appartement combineert traditionele charme met modern wooncomfort. Preggio, een klein pittoresk dorpje in Umbrië, heeft een rijke geschiedenis die teruggaat tot de Middeleeuwen. Het was ooit van strategisch belang, omdat het op een heuvelrug ligt en een prachtig uitzicht biedt over de omliggende valleien. De geschiedenis van het dorp is nauw verbonden met de kerk en de kloosters, en de sporen van dit verleden zijn vandaag de dag nog steeds voelbaar in de architectuur en flair van deze plek. Het appartement behoorde oorspronkelijk tot een oud klooster, wat het een uniek authentiek karakter geeft.
De twee verdiepingen tellende flat is liefdevol gerenoveerd, waarbij veel van de originele details bewaard zijn gebleven. Op de begane grond is er een ruime eetkeuken met bijkeuken en bergruimte. De bovenverdieping, die toegankelijk is via de hoofdingang, biedt een heldere woonkamer met een gezellige open haard en toegang tot een romantisch balkon. Vanaf het balkon heeft u een prachtig, rustgevend uitzicht over de groene heuvels van Umbrië, ideaal voor uren van ontspanning. Drie comfortabele slaapkamers en een moderne badkamer vervolledigen dit niveau.
Preggio zelf heeft geen eigen infrastructuur meer, maar wordt gekenmerkt door de rustige, ligging en de sfeer van vervlogen tijden. Desondanks zijn steden als Castel Rigone, Umbertide, Magione, Passignano en het Trasimenomeer snel met de auto te bereiken. Deze bieden alle nodige faciliteiten, winkels en restaurants, zodat u kunt genieten van de voordelen van deze landelijke idylle zonder afbreuk te doen aan de toegankelijkheid.
Het appartement is in zeer goede staat: zowel het dak als de elektrische bedrading en de badkamer zijn onlangs vernieuwd. Naast de open haard in de woonkamer en een andere in een van de slaapkamers, zorgen moderne pelletkachels op beide verdiepingen voor efficiënte verwarming, die zelfs op afstand via de telefoon geregeld kan worden. Er zijn elektrische boilers voor warm water.
Dit appartement combineert de magie van de geschiedenis met het comfort van het moderne leven en biedt een bijzondere kans om in een historisch dorp als Preggio te wonen, dat tot op de dag van vandaag zijn middeleeuwse karakter heeft behouden.
Afstanden: Castel Rigone 9 km, Lisciano Niccone, Mercatale 13 km, Trasimenomeer 15 km, Umbertide 17 km, Perugia 24 km, Cortona 33, Città di Castello 36, Assisi 56, Arezzo 60 km, Firenze 140 km, Rome 200 km. Luchthavens: Perugia 46 km, Ancona 152 km, Firenze 163 km, Rome Fiumicino 233 km.