Te koop - Landhuizen
Natuursteenhuis met bijgebouw en ruim perceel, gelegen aan een beekje tussen Perugia en Umbertide

Dit charmante stenen huis dat te koop staat, ligt verscholen tussen de glooiende heuvels van Umbrië en geniet van een rustige en afgeschermde ligging. Toch bevindt het zich op minder dan vijf minuten rijden van alle dagelijkse voorzieningen en van de snelweg Perugia–Cesena–Ancona. Vanuit de gebouwen is noch de snelweg, noch het verkeer te horen of te zien. Ook het Antognolla Golf Resort, dat een van de mooiste golfervaringen van Italië biedt, is gemakkelijk te bereiken.
Het landgoed bestaat uit een met veel zorg gerestaureerd landhuis uit het begin van de 19e eeuw, een voormalige varkensstal – een veelzijdig bijgebouw met ontwikkelingspotentieel dat kan worden omgebouwd tot een gastenverblijf of een extra wooneenheid – en ruim 8 ha grond met een goed onderhouden, omheinde tuin, weiden en bos. Het combineert privacy, een nauwe band met de natuur en een breed scala aan mogelijke bestemmingen.
Tijdens de meest recente renovatie is bijzondere nadruk gelegd op het behoud van het oorspronkelijke karakter van het huis met zijn traditionele architectonische kenmerken, terwijl modern wooncomfort is geïntegreerd. Het resultaat is een harmonieuze combinatie van historische charme en hedendaags wonen.
Op de begane grond leidt een hal naar de ruime woonkamer met een boogdoorgang en een open haard. De woonkeuken heeft twee directe uitgangen naar buiten: één naar de achtertuin met een terras en een pergola, en de andere naar het voorplein en het terras aan de voorzijde met een met klimplanten begroeide pergola, een buitenkeuken en een barbecue – ideaal voor het ontvangen van gasten. Deze verdieping wordt vervolledigd met een ruime slaapkamer, een badkamer met douche, een extra gastentoilet en een praktische bergruimte onder de karakteristieke buitentrap.
De bovenverdieping is bereikbaar via de buitentrap met een overdekte loggia. Hier vindt u een woon- of ontbijtruimte met een open keuken, drie comfortabele tweepersoonsslaapkamers, elk met een eigen en-suite badkamer, een gang en nog een bergruimte.
In de ondergrondse verdieping bevindt zich een ovale kelder, die vroeger kennelijk als baksteenoven heeft gediend en nu extra ruimte biedt voor voorraden, olijfolie en wijn.
Dankzij de uitstekende ligging in het hart van Umbrië is dit pand zowel geschikt als privélandhuis met veel ruimte en privacy, zowel als uitvalsbasis voor een agrarisch bedrijf met of zonder vakantieverblijf, afhankelijk van uw voorkeuren en visie.
Afstanden: bar & restaurant 1,5 km, overige voorzieningen 3-10 km, Antognolla Golf, Perugia en Umbertide 17 km, Assisi 29 km, het Trasimenomeer 35 km, Todi en het Trasimenomeer 56 km, Spoleto 70 km, de Adriatische kust 112 km, Firenze 146 km, Rome 185 km.
Luchthavens: Perugia 18 km, Ancona 121 km, Firenze 169 km, Rome Fiumicino 213 km.
Jaklin Riegelmann & Casambiente - Property Consultants & Estate Agents