Te koop - Landhuizen
Prachtig gerestaureerd huis met 8 slaapkamers en zwembad aan de rand van een dorp

Vlakbij Villefranche de Lauragais, op 15 minuten van de snelweg en bij de ingang van een mooi dorp dat typisch is voor het departement Aude, ligt dit volledig gerenoveerde herenhuis uit 1850. Het pand biedt een prachtig panorama, over het dromerige heuvellandschap en de Pyreneeën die erachter uittorenen. Toulouse en de luchthaven bereikt u snel en gemakkelijk in 45 minuten met de auto (47 km). Winkelmogelijkheden op 10 minuten afstand.
Het hoofdgebouw biedt 420 m² woonruimte in 10 hoofdkamers en wordt omgeven door 1,8 hectare goed onderhouden parklandschap met bomen, tuin, terrassen en een zwembad.
Indeling van het huis:
Begane grond:
Entree, hal
Woonkamer (50 m²) met zithoek, open haard en toegang tot het terras
Keuken met houtkachel (22 m²)
Leeskamer (17 m²)
Kantoor (18 m²)
Toilet met wasbak
Fitnessruimte en sauna (34 m²) met toegang tot de tuin
Wasruimte
1e verdieping:
Suite van 22 m² met eigen badkamer
2 slaapkamers van (17 m² en 25 m²)
badkamer met douche
2e verdieping:
Nog 2 slaapkamers (van elk 19 m²), waarvan één met doucheruimte en dressing
Omgebouwde zolder:
Speelkamer/Hobbyruimte (45 m²)
2 slaapkamers (13 m² en 22 m²) met de mogelijkheid van een doucheruimte
Bergruimte
Buitenruimte:
Terras
Zwembad 10 m ×5 m
Orangerie
Park van 1,8 ha
Garage van 110 m²
Voorzieningen: nieuw houtwerk, nieuwe elektra, alle daken en isolaties zijn nieuw, energiezuinige verwarming, aansluiting op de riolering, waterput, open haarden, houtkachel, dimbare Led-verlichting